Центр європейської інформації в м. Рівне

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Положення: "Мандруючи Європою"

Положення: "Мандруючи Європою"

4 січня 2011

Положення про фотоконкурс „Мандруючи Європою”

Розділ 1. Загальні положення
Конкурс фотографій „Мандруючи Європою ” (далі – Конкурс) проводиться серед всіх бажаючих.
Мета Конкурсу – привернути увагу мешканців Рівного до проблеми європейської інтеграції України та до питання ідентифікації себе як європейців, показавши країни Європейського Союзу та життя його мешканців через об’єктив фотоапарата.
Початок Конкурсу – 1 листопада 2010 року, кінцевий термін подачі фотографій та анкет учасників – 15 лютого 2011 року. Підбиття підсумків Конкурсу та оголошення переможців відбудеться в Центрі Європейської Інформації (Державна обласна бібліотека, 4 поверх).
Організатори Конкурсу: Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Євроклуб», Регіональний благодійний фонд «Рівне. Європейський вибір», Центр Європейської Інформації.
Розділ 2. Умови участі
1. У Конкурсі має право брати участь кожен, хто захоплюється фотографією та бажає присвятити свою фотографію темі фотоконкурсу.
2. До участі у конкурсі приймаються фотографії, на яких зображено країни Європейського Союзу, їх жителі та які відображають особистий погляд фотографа на Європу.
3. У Конкурсі беруть участь від 1 до 10 робіт одного автора (більше 1 роботи приймається в учасника за умовою відмінності сюжету від попередньої роботи).
4. Для участі у конкурсі необхідно подати: якісні фотографії, роздруковані на матовому фотопапері формату 20х30 см. або надсилати в електронному варіанті на адресу: eurocentre@libr.rv.ua, t.hayun@gmail.com, в темі повідомлення вказати «фотоконкурс».
5. Роботи приймаються у навчально-тренінговому центрі (2-й пов.) та читальному залі (4-й пов.) Рівненської державної обласної бібліотеки.
6. Вимоги до робіт для участі у конкурсі: приймаються фотографії, на яких зображено країни Європейського Союзу, їх жителі та які відображають особистий погляд фотографа на Європу.
6.1 Технічні вимоги:
• фотографія приймається від учасника у роздрукованому вигляді у форматі 20х30 см;
• фотографія може бути як у кольоровому так і у чорно-білому виконанні;
• у рамках Конкурсу дозволяється використання цифрових технологій.
6.2 Інші вимоги:
• учасник конкурсу має бути автором роботи;
• на Конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, а також фотографії непристойного змісту.
7. До фотографій можна добавляти коментар автора (назва, проза, вірш тощо).
8. Беручи участь у Конкурсі автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання їх фото-робіт у рекламних матеріалах, на web-сайтах, при підготовці буклетів і книг. Авторські права зберігаються за учасником Конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт. Фотографії можуть використовуватись тільки по принципу «як є» – без додаткової обробки. Будь-яка модифікація може відбуватися лише за згодою автора.
9. Учасники Конкурсу не отримують від організаторів Конкурсу жодної матеріальної компенсації витрат на плівку, проявлення плівки, друк фотографій та будь-які інші послуги, пов’язані з підготовкою до Конкурсу.
Розділ 3. Процедура проведення Конкурсу та оцінювання робіт Конкурсу
Процедура проведення Конкурсу та оцінювання робіт Конкурсу починається після його офіційного оголошення. До 15 лютого 2011 року відбувається збір фотографій і заявок від бажаючих прийнять участь у Конкурсі. Після завершення терміну прийняття конкурсних робіт, оргкомітет конкурсу оголошує список учасників, які відібрані для участі у фотовиставці. Кількість учасників, які будуть відібрані для подальшої участі у виставці, визначає оргкомітет конкурсу.
Критерії відбору робіт для фотовиставки:
1. Художній задум та технічне виконання.
2. Творчий підхід та цікавий сюжет.
3. Відповідність робіт тематиці Конкурсу.
Оргкомітет конкурсу зобов’язаний проінформувати учасників про хід проведення Конкурсу, в тому числі, вимоги до конкурсних робіт, кінцевий термін здачі конкурсних робіт, критерії оцінки робіт. Оргкомітет конкурсу після закінчення прийому всіх робіт організовує виставку фотографій, поданих учасниками. Найкращі 3 фотороботи визначатимуться експертною групою. Переможці будуть нагородженні цінними призами від організаторів.
Розділ 4. Оргкомітет конкурсу
1. Оргкомітет конкурсу – постійно діючий орган Конкурсу, який організовує всю роботу Конкурсу на всіх його етапах.
2. Функції забезпечення інформаційного висвітлення оргкомітету конкурсу:
• відбір учасників Конкурсу на всіх його етапах;
• організація фотовиставки робіт після завершення реєстрації всіх робіт;
• визначення і оголошення переможців фотовиставки;
• нагородження всіх учасників дипломами учасників.
3. Для вирішення важливих організаційних та інших робочих питань оргкомітет конкурсу проводить засідання.
 

Меню сайту
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Рівне
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :