Центр європейської інформації в м. Рівне

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Фотовиставка "Мандруючи Європою"

Фотовиставка "Мандруючи Європою"
dsc00383.jpg (65.19 Kb)Протягом липня 2011 року в обласній бібліотеці відбудеться демонстрація фотовиставки "Мандруючи Європою".
Конкурс фотографій „Мандруючи Європою” проводився серед всіх бажаючих жителів Рівного та Рівненської області в рамках проекту «Дні Європи в Рівному» травень 2011 року.
Мета Конкурсу – привернути увагу мешканців Рівного до проблеми європейської інтеграції України та до питання ідентифікації себе як європейців, показавши країни Європейського Союзу та життя його жителів через об'єктив фотоапарата рівнян.
Набір фото здійснювався з 1 листопада 2010 року по 15 лютого 2011 року.

Вимоги, що ставилися до фотографій: до участі у конкурсі приймаються фотографії, на яких зображено країни Європейського Союзу, їх жителі та які відображають особистий погляд фотографа на Європу.
21 травня з 11:00 до 16:00 на Площі Незалежності на огляд рівнян було виставлено 150 фото-робіт. Кожний відвідувач, що тоді завітав на фотовиставку мав змогу проголосувати за ті фото, що йому найбільше сподобалися. За результатами голосування і визначилися переможці у номінаціях:
- "Європейці" - фоторобота "Іммігранти в Європі", автор Ігор Дмитрук, 16 р.;
- "Найбільша кількість голосів" - фоторобота "Пенсіонерка з Монако", автор Дмитро Куц, 31 р.;
- "Європейська архітектура" - фоторобота "Королівський палац", автор Світлана Волкова та форобота "Прекрасна будівля", автор Дмитро Малихін;
- "Європейський пейзаж" - фоторобота "Гори димлять (Альпи)", Шерсткова Юлія, 33р.;
- "Краса міста" - фоторобота "Ніч", автор Дмитро Малихін;
- "Цікавий сюжет" - фоторобота "Не втрачаючи надії", автор Дмитро Малихін;
- "Оригінальна ідея" - фоторобота "Прекрасна будівля", автор Світлана Гуристюк та фоторобота "Старовинний палац", автор Рогожина Катерина.
Розділ: Новини Переглядів: 8343 | Розміщено: 3 липня 2011


 

Меню сайту
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Рівне
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :