Центр європейської інформації в м. Рівне

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європа у моєму місті

Європа у моєму місті
10 червня в приміщенні Обласної бібліотеки відбулася презентація фотовиставки „Європа у моєму місті”
та нагородження авторів фото-робіт.
dsc02901.jpg (56.34 Kb)
Конкурс фотографій „Європа у моєму місті” проводився серед всіх бажаючих жителів Рівного та Рівненської області в рамках проекту «Дні Європи в Рівному» травень 2010 року.
Мета Конкурсу – привернути увагу мешканців Рівного до культурної спадщини міста, її архітектурних та історичних пам'яток, сучасності, до питання ідентифікації себе як європейців, показавши м. Рівне, як європейське місто.
Набір фото здійснювався з 1 березня по 1 травня 2010 року.

Вимоги, що ставилися до фотографій: до участі у конкурсі приймалися фотографії, на яких зображено місто Рівне, його жителі, сучасність, архітектурні та історичні пам'ятки, та які відображають особистий погляд фотографа на Рівненщину, як Європейський регіон.
22 травня з 11:00 до 16:00 на Площі Незалежності на огляд рівнян було виставлено 145 фото-робіт. Кожний відвідувач, що тоді завітав на фотовиставку мав змогу проголосувати за ті фото, що йому найбільше сподобалися. В голосуванні взяли участь 176 осіб. За результатами голосування і визначилися перші три переможці.
Переможцем фотоконкурсу став Потянок Антон, чия робота „Церква ” набрала найбільшу кількість голосів, ще й в номінації „Архітектура міста ”. 12.jpg (53.55 Kb)
Друге місце належить роботі Свентах Оксани «Вікно в Європу», що й стала найкращою в номінації „Оригінальний ракурс ”.
Третє місце зайняла робота Потянка Олексій «Вечірнє Рівне». Крім того ця робота була відмічена у номінації „Нічне місто”.
Метою проекту не було створити професійну фотовиставку із робіт професійних фотохудожників. Головним було звернути увагу жителів міста на питання нашої „європейськості”, дати можливість кожному донести свою точку зору з цього питання (як тим, хто представляв свої твори, так і тим, хто обирав). 11.jpg (54.04 Kb)
Непрофесійне жюрі, тобто рівняни оцінювали роботи не з точки зору професіоналізму, а з точки зору вражень, емоцій, яскравих сюжетів. Для організаторів результати конкурси виявились досить несподіваними. Рівняни часто обирали роботи, які зовсім не схожі на стандартні зображення м. Рівного на поштових картках.
Організатори Конкурсу: Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Євроклуб», Регіональний благодійний фонд «Рівне. Європейський вибір», Центр Європейської Інформації.
Фотовиставка буде демонструватися в обласній бібліотеці на 2 поверсі протягом місяця від дня презентації. Вхід вільний!
Також про конкурс фотографій можна ознайомитись на сайті: http://euroclub.rv.ua/
Розділ: Новини Переглядів: 1374 | Розміщено: 11 червня 2010


 

Меню сайту
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Рівне
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :