Центр європейської інформації в м. Рівне

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » День Європи у бібліотеці

День Європи у бібліотеці
img_0716.jpg (.06 Kb)Презентацією подарованої колекції книжок про міста-побратими Рівного в Рівненській державній обласній бібліотеці відбулося відкриття святкування Дня Європи в нашому місті.
В цей день начальник відділу міжнародних відносин Рівненського міського виконкому Олена Петрів передала у відділ обслуговування документами іноземними мовами добірку книжок (путівники, довідники, альбоми) про історію, культуру та сьогодення поріднених міст Рівного - Люблін, Забже, Пйорткув Трибунальський (Польща), Зволен (Словаччина), Відін (Болгарія), Оберфіхтах (Німеччина) та Сєвєродонецьк (Україна). Присутні на презентації керівники європейських клубів загальноосвітніх закладів Рівного, учні Рівненського міського колегіуму та Рівненської «Школи-ліцею» №2 долучилися до інформації пані Олени про співпрацю нашого міста з містами-побратимами, історію розвитку наших дружніх відносин, планами на майбутнє.
Подарована колекція не тільки змістовно збагатить книжковий фонд , але й сприятиме залученню до книгозбірні нових фахівців, особливо представників національних громад, що проживають на території Рівненщини, студентів, що вивчають курс країнознавства, бізнесменів, які планують налагодити ділові зв’язки в цих містах.
Присутні на заході мали також змогу познайомитися з підготовленою до Дня Європи виставкою малюнків учнів ЗОШ №23 «Відкрий Європу для себе».
Розділ: Новини Переглядів: 1306 | Розміщено: 22 травня 2011


 

Меню сайту
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Рівне
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :