Центр європейської інформації в м. Рівне

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » День батька

День батька
imagesca1gjmdt.jpg (6.17 Kb)У багатьох країнах світу, в третю неділю червня, святкується День батька. Але почали його святкувати в Америці. Жінка на ім’я Сонора Смарт, в заміжжі Додд (Sonora Smart Dodd) в 1909 році в церкві під час служби, присвяченої Дню матері, подумала про те, що після смерті матері його і ще п’ятьох дітей виховував батько, Вільям Джексон Смарт.
Сонора хотіла, щоб її батько знав, яка він особлива людина для неї, як вона його любить і цінує. Адже її батько жертвував усім, щоб виконувати всі свої батьківські обов’язки і був в очах його дочки самим мужнім, неегоїстичним і люблячим чоловіком.
Сонора звернулася до місцевої влади з пропозицією заснувати нове свято, її підтримали і збиралися влаштувати святкування 5 червня - в день народження Вільяма Смарта, але часу на їх підготовку не вистачило, і свято було перенесено на 19 червня. Незабаром свято стало популярним і в інших містах штату.
Отже, День батька з’явився як вияв любові та подяки, які дочка присвятила своєму батькові. Троянди - квіти Дня батька: червоні носять, якщо батько живий, і білі, якщо батько помер.
Слідом за США День батька в третю неділю червня стали відзначати Великобританія, Нідерланди, Франція, Китай та інші країни.
У Фінляндії також існує День батька. У цей день там вивішують прапори, діти готують своїми руками подарунки для тат, а дбайливі берегині вогнища накривають святковий обід, печуть торт або пироги. Крім тат вітають і дідусів. А ще в цей день люди намагаються згадати всіх близьких чоловіків, яких вже немає в живих. На знак пам'яті на могилах запалюються свічки.
День батька є і в Естонії. З 1992 року він відзначається в другу неділю листопада. У дитячих садках і школах з цього приводу влаштовуються спеціальні заходи: ранки та концерти. Діти дарують татам саморобні листівки та подарунки (вирізані з кольорового паперу краватки або автомобілі, а також малюнки).
12 червня 2011 року у Рівному теж відсвяткують День батька. Татусі, які візьмуть участь у святкуванні, мають продемонструвати свої вміння у конкурсах:
1. Вікторина «Пам'ятні дати сім'ї»
2. «Упізнай свою дружину».
3. «Тато-художник»
4. «Тато-кухар».
5. «Доглянь немовля».

Ми щиро вітаємо всіх татусів з їхнім "професійним святом"!!! Бережіть свої родини, нехай вони завжди будуть повними і щасливими!http://vkontakte.ru/id123031849#/video123031849_160780567
Розділ: Новини Переглядів: 8253 | Розміщено: 11 червня 2011


 

Меню сайту
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Рівне
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :